1.díl Strange

7. dubna 2010 v 19:43 | pavlli


Do Marylu jsme dorazili brzo ráno,ale ještě jsme si přispali.
Tak tady to je Violett hezky si všechno vybal.řekl táta a usmál se.Fajn pojď Harry.Táta mi ukázal
můj pokoj už byl vymalovaný fialovou barvou.Postel byla obyčejná ze srmku.Do skříně jsem si uložila vše co jsem potřebovala.
Ještě než táta odešel z domu řekl ,že jak si vybalím tak mám přijít za ním.Poslušně jak řekl tak jsem to udělala.Běžela jsem do stáje a před ní stál černý kůň a táta.Ahoj Violett líbí se ti tenhle kůň?Jo je moc pěkný.Tak to je dobře...je tvůj.Zbláznil ses?Vždyť to nejde.Proč by to nešlo vlastním přece tuhle stáj nebo ne?To ano,ale já vůbec neumím jezdit na koních.Nevykládej hlouposti viděl jsem tě jak jsi jezdila na Ormatovi.Ormat byl nádherný kůň na,kterém jsem jezdila asi tak dva roky,ale potom náhle zemřel.Nechtěla jsem mít už s koňmi nic společného.Tak tak jsem udržela slzy. 
Přiblížila jsem se k černému koni.Pohladila jsem ho a zadívala jsem se mu do jeho krásně tmavých očí.Fajn Viol budu to brát jako ano.Teď už jen stačí dát mu jméno.Chvíli jsem váhala pak řekla ,, Strange" ano bude se jmenovat Strange.Hmm zajímavé řekl táta.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Saskie^^ Saskie^^ | Web | 8. dubna 2010 v 20:01 | Reagovat

Mám za úkol držet se v tajnosti a až mi bude nějakejch padesát let.. no dobrá, tak dvacet a už nebudu chtít blogovat, neboli před mým blogovým koncem, řeknu vám a ukážu celou pravdu :D.. :D

pěkný

2 Saskie^^ Saskie^^ | Web | 10. dubna 2010 v 20:43 | Reagovat

jé, koukám že máš nový dess :).. na těhlech, kde je nad menu vlastní tvorba si potrpím.. no, vlastně jsem je ještě neměla, ale líbí se mi ten způsob :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama